Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu, na której zastosowano lamelle barwione w masie w indywidualnie kolorze LAM/01/4534, które pokrywają dolne partie elewacji.
Szare ryfle, zaprojektowane na specjalne zamówienie inwestora, tworzą eleganckie tło dla drewnianej stolarki okiennej, przeszklonych drzwi tarasowych oraz stref wydzielających ogródki mieszkań parterowych. W połączeniu z białym tynkiem na wyższych kondygnacjach i grafitowymi akcentami dachów powstała spójna, harmonijna kompozycja, która świetnie wpisuje się w zielone otoczenie inwestycji.
Zastosowanie lamelli Izoflex pozwoliło na osiągnięcie nowoczesnego, ale przytulnego efektu wizualnego, tworzącego atmosferę sprzyjającą relaksowi.