29 sierpnia 2023

Klimatyczne biuro, w którym dobrze będzie Ci się pracować

Jednym ze sposobów na stworzenie unikatowego, klimatycznego wnętrza jest wykorzystanie ciemniejszych odcieni płytek. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Klimatyczne biuro, w którym dobrze będzie Ci się pracować

Od 2020 roku, kiedy niespodziewanie światowa sytuacja zmusiła wiele osób do pracy zdalnej, biuro w domu zyskało na znaczeniu jak nigdy dotąd. Stało się nie tylko miejscem wykonywania zawodowych obowiązków, ale przede wszystkim przestrzenią, w której komfort i atmosfera wpływają na naszą efektywność i samopoczucie. Właściwie zaplanowanie otoczenia potrafi nie tylko poprawić naszą wydajność, ale także wpłynąć pozytywnie na samopoczucie. 

Jednym ze sposobów na stworzenie unikatowego, klimatycznego wnętrza jest wykorzystanie ciemniejszych odcieni płytek. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Atmosfera koncentracji:

Ciemne kolory kojarzą się z głębią i skupieniem. Wykorzystanie ciemnych płytek elewacyjnych Izoflex na jednej ze ścian biura może pomóc w stworzeniu atmosfery sprzyjającej koncentracji, szczególnie w miejscach, które wymagają skupienia i kreatywnego myślenia. Kolory z naszej oferty takie jak 5018 Ren czy 5080 Fleri stworzą piękne tło i pomogą w zebraniu myśli.

Wyrafinowane i uniwersalne:

Ciemne płytki elastyczne dodają wnętrzom elegancji. Bez względu na to, czy aranżujesz biuro dla mężczyzny, czy dla kobiety, ciemniejsze odcienie są uniwersalne i doskonale komponują się z wieloma stylami wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne. Dobierz do nich ciemną fugę Izoflex-SK i zbuduj dopieszczoną przestrzeń.

Dla niego:

Zaaranżuj biuro w stylu gentleman's club. Ciemne płytki 5150 Arno na ścianie, drewniane biurko z ciężkimi, stalowymi elementami i skórzane fotele. Dodatki z brązu czy miedzi, duże zegary i mapy na ścianach dopełnią męskiego charakteru wnętrza.

Dla niej:

Ciemne płytki Izoflex 5005 Sion nie muszą oznaczać surowego wnętrza. Połącz je z delikatnymi pastelami, takimi jak pudrowy róż czy miętowy. Duże lustra, miękkie tekstylia oraz delikatne złote akcenty wprowadzą do biura kobiecy, a zarazem elegancki klimat.

Wspólne przestrzenie:

Izoflex Brick świetnie sprawdzą się także w salach konferencyjnych czy miejscach do wspólnego relaksu. Można je połączyć z jasnymi meblami i akcesoriami, by stworzyć ciekawe kontrasty i dodać wnętrzu głębi.

Wybór ciemniejszych odcieni płytek to doskonały sposób na stworzenie biura, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i pełne charakteru. Niezależnie od płci, tak zaaranżowana przestrzeń sprawi, że praca stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Ręcznie wykonywane płytki elastyczne dodają wnętrzu oryginalności. Każda cegiełka ma swój indywidualny charakter, jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Używając płytek elewacyjnych Izoflex, tworzysz przestrzeń, która mówi nie tylko o Twoim stylu, ale i o docenianiu rzemiosła i unikalności.


Read also:

Inesta sp. z o.o. © 2024
design: DST DESIGN