Zamów próbkę
Płytki elewacyjne Izoflex

Płytki elewacyjne Izoflex

Dostępne w wielu wzorach i kolorach

Prosty i szybki montaż

Prosty i szybki montaż

Prawidłowe wykonanie zapewnia komfortowe i długoletnie użytkowanie systemu Izoflex.

Małe i duże inwestycje

Małe i duże inwestycje

Każdy wyjątkowy pomysł zasługuje na realizację, której znakomity wygląd gwarantuje system Izoflex.

Rzeczywisty kolor i faktura płytek

Rzeczywisty kolor i faktura płytek

Przekonaj się, jak w łatwy sposób możesz nadać kształt swoim marzeniom.

Marka Izoflex istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku, ciesząc się popularnością wśród szerokiego grona dużych i mniejszych inwestorów. Z dumą dostarczamy naszym klientom nowoczesne płytki elewacyjne spełniające wymagania zarówno profesjonalistów, jak i miłośników majsterkowania. Izoflex to lekkie płytki elewacyjne mocowane na specjalnym kleju Izoflex SK, które możesz stosować przy elewacjach, renowacjach, dociepleniach, a także jako dodatek dekoracyjny na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ich głównym składnikiem jest wysokogatunkowy piasek kwarcowy z wysokiej jakości żywicami akrylowymi, a także barwiona masa pigmentowa na bazie tlenku żelaza.

Dowiedz się więcej

Nasze produkty

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Ręka

Referencje

Zobacz wszystkie

Co mówią nasi Klienci?

„Elewacja po wykonaniu (w przeciwieństwie do klinkieru czy cegły) nie wysalała, nie wystąpiły żadne przebarwienia, nie brudzi się jak inne powierzchnie. (...) Minęło 5 lat od zakończenia prac remontowych, a elewacja wygląda jak nowa.”

„Z produktów firmy Inesta korzystamy od ponad 10 lat. Przez wszystkie te lata nie mieliśmy powodów do reklamacji związanych z jakością płytek Izoflex, co skutkuje kolejnymi zamówieniami. (...) System Izoflex wykorzystujemy zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów. (...). Mamy pełne zaufanie zarówno do produktu, jak i do dostawcy/producenta.”

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy oraz profesjonalnej obsługi klienta. Dodatkowo dzięki produkcji w Polsce realizacja dostaw jest bardzo szybka i bezproblemowa. Polecamy ten produkt każdemu wymagającemu Klientowi, dla którego liczy się unikatowy wygląd produktu i profesjonalna obsługa wraz ze wsparciem technicznym”

Strefa wiedzy

Zobacz wszystkie

Napisz do nas

Wprowadzamy rozwiązania, których poszukują nasi klienci – nie udało Ci się znaleźć ważnych informacji? Skontaktuj się z nami!

Podaj adres e-mail
Wpisz treść wiadomości
Wyraź zgodę
Wyraź zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Inesta sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor płytek Izoflex © 2024
projekt i wykonanie: DST DESIGN