Zamów próbkę
Płytki elewacyjne Izoflex

Płytki elewacyjne Izoflex

Dostępne w wielu wzorach i kolorach

Prosty i szybki montaż

Prosty i szybki montaż

Prawidłowe wykonanie zapewnia komfortowe i długoletnie użytkowanie systemu Izoflex.

Małe i duże inwestycje

Małe i duże inwestycje

Każdy wyjątkowy pomysł zasługuje na realizację, której znakomity wygląd gwarantuje system Izoflex.

Rzeczywisty kolor i faktura płytek

Rzeczywisty kolor i faktura płytek

Przekonaj się, jak w łatwy sposób możesz nadać kształt swoim marzeniom.

Marka Izoflex istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku, ciesząc się popularnością wśród szerokiego grona dużych i mniejszych inwestorów. Z dumą dostarczamy naszym klientom nowoczesne płytki elewacyjne spełniające wymagania zarówno profesjonalistów, jak i miłośników majsterkowania. Izoflex to lekkie płytki elewacyjne mocowane na specjalnym kleju Izoflex SK, które możesz stosować przy elewacjach, renowacjach, dociepleniach, a także jako dodatek dekoracyjny na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ich głównym składnikiem jest wysokogatunkowy piasek kwarcowy z wysokiej jakości żywicami akrylowymi, a także barwiona masa pigmentowa na bazie tlenku żelaza.

Dowiedz się więcej

Nasze produkty

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Ręka

Referencje

Zobacz wszystkie

Co mówią nasi Klienci?

„Współpraca z producentem na każdym etapie realizacji była na wysokim poziomie, dostawy były terminowe, wsparcie techniczne satysfakcjonujące (szkolenia, wsparcie osobiste i telefoniczne), a sam produkt spełnił nasze oczekiwania. (...) Polecamy ten produkt dla wymagającego Inwestora oczekującego dobrego efektu w rozsądnej cenie.”

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy oraz profesjonalnej obsługi klienta. Dodatkowo dzięki produkcji w Polsce realizacja dostaw jest bardzo szybka i bezproblemowa. Polecamy ten produkt każdemu wymagającemu Klientowi, dla którego liczy się unikatowy wygląd produktu i profesjonalna obsługa wraz ze wsparciem technicznym”

„Elewacja po wykonaniu (w przeciwieństwie do klinkieru czy cegły) nie wysalała, nie wystąpiły żadne przebarwienia, nie brudzi się jak inne powierzchnie. (...) Minęło 5 lat od zakończenia prac remontowych, a elewacja wygląda jak nowa.”

Strefa wiedzy

Zobacz wszystkie

Napisz do nas

Wprowadzamy rozwiązania, których poszukują nasi klienci – nie udało Ci się znaleźć ważnych informacji? Skontaktuj się z nami!

Podaj adres e-mail
Wpisz treść wiadomości
Wyraź zgodę
Wyraź zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Inesta sp. z o.o. – biuro handlowe Izoflex © 2024
projekt i wykonanie: DST DESIGN