Zamów próbkę

Referencje

Co mówią nasi Klienci?

„Bezpośredni kontakt z producentem sprawił, że wszelkie wątpliwości natury technicznej były natychmiast rozwiązywane. Polecamy system Izoflex wszystkim, którzy szanują swój czas, jednocześnie chcąc stworzyć wysokiej jakości elewację imitującą prawdziwą cegłę.”

„Sama praca z materiałem dzięki jego walorom jest szybka i wygodna. Obróbka jest bardzo łatwa. Technologia montażu oraz waga pozwala na oszczędności zarówno czasowe, jak i finansowe.”

„Elewacja po wykonaniu (w przeciwieństwie do klinkieru czy cegły) nie wysalała, nie wystąpiły żadne przebarwienia, nie brudzi się jak inne powierzchnie. (...) Minęło 5 lat od zakończenia prac remontowych, a elewacja wygląda jak nowa.”

„Współpraca z producentem na każdym etapie realizacji była na wysokim poziomie, dostawy były terminowe, wsparcie techniczne satysfakcjonujące (szkolenia, wsparcie osobiste i telefoniczne), a sam produkt spełnił nasze oczekiwania. (...) Polecamy ten produkt dla wymagającego Inwestora oczekującego dobrego efektu w rozsądnej cenie.”

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy oraz profesjonalnej obsługi klienta. Dodatkowo dzięki produkcji w Polsce realizacja dostaw jest bardzo szybka i bezproblemowa. Polecamy ten produkt każdemu wymagającemu Klientowi, dla którego liczy się unikatowy wygląd produktu i profesjonalna obsługa wraz ze wsparciem technicznym”

„Z produktów firmy Inesta korzystamy od ponad 10 lat. Przez wszystkie te lata nie mieliśmy powodów do reklamacji związanych z jakością płytek Izoflex, co skutkuje kolejnymi zamówieniami. (...) System Izoflex wykorzystujemy zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów. (...). Mamy pełne zaufanie zarówno do produktu, jak i do dostawcy/producenta.”

„Brak konieczności stosowania dodatkowych wzmocnień oraz bezfugowe mocowanie płytek sprawiły, że prace na obiekcie przebiegły szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecamy system IZOFLEX wszystkim, którzy chcą zachować murowany charakter starych, zabytkowych kamienic, korzystając jednocześnie z nowych technologii, takich jak docieplenie budynków.”

Współpracujemy z najlepszymi

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Ręka

Strefa wiedzy

Zobacz wszystkie

Napisz do nas

Wprowadzamy rozwiązania, których poszukują nasi klienci – nie udało Ci się znaleźć ważnych informacji? Skontaktuj się z nami!

Podaj adres e-mail
Wpisz treść wiadomości
Wyraź zgodę
Wyraź zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Inesta sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor płytek Izoflex © 2024
projekt i wykonanie: DST DESIGN