Zamów próbkę
O nas

Najlepsze rozwiązania elewacyjne

Niezmiennie od początku naszego istnienia dostarczamy rozwiązania elewacyjne, odpowiadające na aktualne oraz przyszłe potrzeby naszych klientów. Dzielimy się innowacyjnymi materiałami, aby nasi klienci nie musieli wybierać pomiędzy funkcjonalnością a atrakcyjnością wizualną. Koncentrujemy się na doskonałej jakości wykonania i wysokim komforcie użytkowania. 

Chcemy być cenionym producentem rozwiązań elewacyjnych o zasięgu międzynarodowym.
Głównym celem naszych działań jest wspieranie inwestorów w tworzeniu wyjątkowych realizacji. Z dumą dostarczamy naszym klientom nowoczesne płytki elewacyjne spełniające wymagania zarówno profesjonalistów, jak i miłośników majsterkowania.

Polska marka z 30-letnią tradycją

Marka Izoflex to dwie, integralnie działające, nierozłączne firmy:

  • Izotechnika odpowiedzialna za produkcję systemu Izoflex, prężnie rozwijająca się od 1991 roku,
  • Inesta stanowiąca odrębny dział handlowy, wspierający producenta w codziennych wyzwaniach rynkowych od 2011 roku.


Najważniejsze wartości – zapewniające niepowtarzalność produktów na lata

Koncentrujemy się przede wszystkim na długoterminowych potrzebach naszych klientów, bacznie obserwując rynek z perspektywy ogólnoświatowej. Każdego dnia pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów, śledząc aktualne trendy i samodzielnie kreując niezwykle designerskie rozwiązania elastycznie dopasowujące się do najwyższych wymagań naszych klientów.

Pielęgnowane know-how

Unikatowe know-how to wynik doświadczeń zbieranych przez ponad 30 lat naszej działalności. Nasze sekretne umiejętności w zakresie technologii produkcji pozwoliły znaleźć odpowiednią równowagę między atrakcyjnym wyglądem i jakością naszych wyrobów. Ugruntowane know-how i śmiałe patrzenie w przyszłość to nasz sposób na zaspokajanie potrzeb klientów.

Tradycyjny kunszt

Wszystkie elementy systemu wykonujemy metodą ręczną, dzięki czemu każdy z produktów przenika szczególna dbałość o detale widoczna przede wszystkim w precyzyjnych zdobieniach na powierzchniach płytek. W procesie wytwórczym wykorzystujemy gąbki, szpachelki, różnego rodzaju nożyki, pistolety lakiernicze, szczotki, pędzle i łopatki konturowe. Wysokie standardy produkcyjne gwarantują powtarzalność podstawowych parametrów technicznych, tj.: kolor i rozmiaru danego rodzaju płytki.

Starannie wyselekcjonowane surowce produkcyjne 

Ponosimy pełną odpowiedzialność za dobór jak najlepszych surowców produkcyjnych. Wytwarzamy płytki wyłącznie z doskonałej jakości piasków, zapewniających ich długoletnie użytkowanie. Nasze płytki są odporne na warunki atmosferyczne i zniszczenia na skutek powstawania wykwitów solnych.

Komfort użytkowania

Przywiązujemy szczególną uwagę do bezproblemowego montażu naszych płytek, który w połączeniu z niezwykłą dbałość o estetykę zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Płytki elewacyjne Izoflex nie wymagają dodatkowego impregnowania, a powstałe zabrudzenia można w łatwy sposób wyczyścić wodą, np. przy pomocy myjki ciśnieniowej. 

Potwierdzona jakość

Jakość materiału jest istotnym czynnikiem decydującym o finalnej wartości inwestycji – trwałość systemu Izoflex bez wątpienia wpływa korzystnie na jego wieloletnie użytkowanie. Nasze materiały posiadają wszystkie niezbędne świadectwa dopuszczenia dotyczące tego rodzaju materiałów budowlanych. Wśród naszych obiektów referencyjnych można znaleźć realizacje, które płytki Izoflex zdobią od 30 lat.

3 filary współpracy

Naszą pracę opieramy o rzetelność, terminowość oraz partnerskie podejście do współpracy z naszymi klientami. 

1. Rzetelność

Jako producent materiałów budowlanych dostarczamy nie tylko wysokojakościowe produkty, ale także wsparcie oraz wiedzę. Chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem, wysyłając próbki, na podstawie których można dobrać najlepsze rozwiązanie do realizowanego projektu. Dodatkowo nasz system wspieramy usługami doradczymi, które gwarantują właściwie funkcjonowanie obiektu, a także redukują ryzyko ewentualnych powikłań pomontażowych. Doradzamy i szkolimy w zakresie montażu systemu oraz metod pielęgnacji naszych materiałów – wiemy, że dobrze zamontowana płytka to podstawa długoletniej satysfakcji klienta.

2. Terminowość

Już na etapie wyceny określamy czas realizacji zamówienia. Po dokonaniu wpłaty niezwłocznie przekazujemy zlecenie na produkcję i potwierdzamy termin finalizacji. Dokładamy wszelkich starań o ciągłość produkcji i dostępność naszych płytek w jak najkrótszym czasie. Dzięki krajowej produkcji możemy zadowalająco szybko realizować zamówienia naszych klientów, a także dorobić ewentualne braki. 

3. Partnerskie podejście 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu z wielu przeprowadzonych inwestycji, wiemy, jak ważne jest wsłuchanie się w przedstawiane przez kontrahenta potrzeby. Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie realizacji projektu:

  • doradzamy w wyborze optymalnego rozwiązania, 
  • wspieramy podczas procesu zakupowego, w trakcie dostawy, montażu i późniejszego użytkowania,
  • zapewniamy również obsługę po sprzedażową. 
Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Wykorzystaj Izoflex w swoim projekcie!

Ręka

Strefa wiedzy

Zobacz wszystkie

Napisz do nas

Wprowadzamy rozwiązania, których poszukują nasi klienci – nie udało Ci się znaleźć ważnych informacji? Skontaktuj się z nami!

Podaj adres e-mail
Wpisz treść wiadomości
Wyraź zgodę
Wyraź zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Inesta sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor płytek Izoflex © 2024
projekt i wykonanie: DST DESIGN