O systemie

Zestaw wyrobów do wykonywania okładzin elewacyjnych systemu IZOFLEX składa się z:

system grafika z opisem

Przeznaczenie i zakres stosowania wyrobów
Zestaw systemu IZOFLEX przeznaczony jest do wykonywania okładzin elewacyjnych na:

Głównym składnikiem zarówno płytek jak i kleju jest wysokiego gatunku piasek kwarcowy wydobywany w krajowych kopalniach. Oba elementy zawierają w swoim składzie wysokiej jakości żywice akrylowe powodujące, iż zarówno płytki jak i klej są elastyczne.

Płytki barwione są w masie pigmentami na bazie tlenku żelaza na etapie produkcji.

Płytki charakteryzują się wysoką elastycznością, dzięki której możemy oklejać powierzchnie okrągłe (np. słupy w formie walca), nierówne, krzywe. Są cienkie (ok. 3mm) i lekkie (ok. 4 kg na 1m2 powierzchni), produkowane w 15 kolorach lub w kolorach przygotowanych na indywidualne zamówienie, 3 fakturach (gładka, rustykalna, łupek), 3 szerokościach (52, 65 i 71mm) oraz 2 długościach (240 i 360mm) lub w rozmiarach na indywidualne zamówienie. Występują również różne wzory np Stara Cegła (nierówne brzegi, grubszy piach) lub mozaika-kamień.

Płytki dostosowują się do kształtu podłoża dzięki czemu nie ma efektu odstawania narożników. System Izoflex pozostaje elastyczny na wykonanej elewacji nawet po całkowitym wyschnięciu; ”pracuje” z elewacją, co ma duże znaczenie zwłaszcza przy stosowaniu na dociepleniach.